100K DÜŞMEYEN KALICI TAKİPÇİ 1.000 TL

Satıcı Hakkında
İlanın Fiyatı
1100.00 TL

İlan Bilgileri

İlan Numarası 150576
Hesap Adı Soyadı REPSECT DİJİTAL & SALİH HANZADE 0531 765 4276
Hesap URL Adresi http://REPSECT DİJİTAL & SALİH HANZADE 0531 765 4276
Takipçi Sayısı 0
Takip Edilen Kişi Sayısı 0
Gönderi Sayısı 0
Doğrulanmış Profil Evet
Kurucu Mail Adresi Verilecek Mi ? Evet
İlk Mail Adresi Verilecek Mi? Evet

İlan Açıklaması

REPSECT DİJİTAL & SALİH HANZADE

Bireysel & Kurumsal Sosyal Medya Hizmetleri

Kişisel & Kurumsal Özel Pr Çalışmaları

Merhaba Ben Salih Hanzade. 2014 ten Günümüze Sosyal Medya Hizmetleri, Kişisel & Kurumsal Özel Pr Çalışmaları, Dijital Pazarlama, Müzik Dağıtımı, Reklam Yönetimi, Özel Pr Haberler, Viral Haberler ve Mavi Tik Hesap Onaylama Üzerine Hizmet Vermekteyim

★ Google Üzerinde Haberlerim, Onaylı Google Bilgi Panelim, Youtube Kanalımda Özel Sanatçı Rozetim ve Spotify Hesabımda Doğrulanmış Sanatçı Rozetim Mevcuttur. Hepsinin Linkini Aşağıda İncelemeniz İçin Bırakıyorum

1.Haberim  - 2.Haberim  - 3.Haberim  - 4.Haberim - 5.Haberim  - 6.Haberim  

Google Bilgi Panelim BurayaTıklaİncele

Youtube Kanalım Resmi Sanatçı Kanalı Rozeti BurayaTıklaİncele

Spotify Hesabım Doğrulanmış Sanatçı Mavi Tikli BurayaTıklaİncele

★ WhatsApp & Telegram 0531 765 42 76

Web Sitemiz https://respectdijital.com/

★ Hizmetlerimiz İçin Detaylıca Okuyunuz ★ Detaylı Bilgi İçinTıkla 

Mavi Tik Hesap Onaylama İnstagram, Tiktok, Twitter, Spotify ve Youtube Hesaplarınızı Kolayca Onaylatabiliriz.

Dijital Varlığınızı Oluşturma Google Bilgi Panelinizi, Wikipedia Kişisel Panelinizi Kolayca Oluşturabiliriz.

Haber Yayımlama Ulusal Haber Sitelerinde, Yerel Haber Sitelerinde Haberinizi Yapabiliriz. Haber Ajansları ile Anlaşmalı Olduğumuzdan Görüntülü Olarakta Haberinizi Tv Kanallarında Yayımlatabiliriz. Haber Siteleri Google News’e Kayıtlıdır.

Müzik Dağıtım Albüm veya Single Şarkılarınızı Tüm Müzik Platformlarına Yükleyebiliriz. Örnek Apple Music, Spotify, Deezer, İnstagram Sesler ve Tiktok Sesler Bölümü.

İnstagram Hesap Satışı, Takipçi Gönderimi, Beğeni & İzlenme, Türk Yorum, Ünlülerden Yorum ve Daha Birçok Hizmetimiz İle Hazır Hesap Alabilir veya Hesaplarınızı Büyütebilirsiniz.

Tiktok Hesap Satışı, Takipçi Gönderimi, Beğeni & İzlenme, Türk Yorum, Ünlülerden Yorum ve Daha Birçok Hizmetimiz İle Hazır Hesap Alabilir veya Hesaplarınızı Büyütebilirsiniz.

Twitter Hesap Satışı, Takipçi Gönderimi, Beğeni & İzlenme, Türk Yorum ve Daha Birçok Hizmetimiz İle Hazır Hesap Alabilir veya Hesaplarınızı Büyütebilirsiniz.

Facebook Eski Tarihli Hesap Satışı, Kimlik Onaylı Hesap Satışı, Beğeni & İzlenme, Türk Yorum ve Daha Birçok Hizmetimiz İle Hazır Hesap Alabilir veya Hesaplarınızı Büyütebilirsiniz.

Youtube Kanal Satışı, Abone Gönderimi, Beğeni & İzlenme, Türk Yorum, Ünlülerden Yorum, 4.000 Saat İzlenme Süresi ve Daha Birçok Hizmetimiz İle Kanal Alabilir veya Kanallarınızı Büyütebilirsiniz.

Ünlü Sanatçı ve Fenomenlerden Sizlere Özel Videolar Hazırlatabiliriz veya Sizlere Özel İnstagram ve Tiktok Paylaşımlarınıza Yorum Yaptırabiliriz.

★ WhatsApp & Telegram 0531 765 42 76

Alışverişlerinizi Havale Eft ve Fast ile Alım Yapabilirsiniz. https://respectdijital.com/ Web Sitemiz Üzerinden Banka ve Kredi Kartı ile Alım Yapabilirsiniz.

Sitemizde devam eden bakım çalışmalarından dolayı bazı işlemlerde sorun yaşayabilirsiniz. En kısa zamanda çalışmalarımızı tamamlayıp hizmet vermeye daha kaliteli bir şekilde devam edeceğiz.
ilansat.com