İnstagram Resimlerinize 1 Ay 500 Türk Beğeni

Satıcı Hakkında
İlanın Fiyatı
200.00 TL

İlan Bilgileri

İlan Numarası 122473
Hizmet Çeşidi Beğeni
Teslim Süresi 2 Saat

İlan Açıklaması

Hizmet Hakkında ;

Hizmet süresi 30 Gündür.
30 gün boyunca paylaşacağınız 40 paylaşıma +500 etkileşim gönderilecektir.
1 ay boyunca atacağınız 40 PAYLAŞIM için geçerlidir. (Günlük bir sınır yoktur, isterseniz 1 günde 5 post atıp diğer günler daha az atarak kendiniz dengeleyebilirsiniz)
Etkileşimler 5-15 dakika arasında sistemimiz tarafından gönderilmektedir. (Hız durumu ara ara instagram güncellemesine bağlı olarak değişiyor bazen yavaş aktarmak gerekebiliyor)
Gönderilen etkileşimler tamamen "Türk Aktif" kişilerdir. (Bazı zamanlarda güncellemeler nedeniyle geçici olarak bot hesaplar ile destek verilebiliyor)
Her paylaşımınıza 500 civarı etkileşim gönderilecektir.
Bu hizmet sayesinden artık sizlerinde paylaşımları instagram'da Popüler Paylaşımlar kısmına girecektir. Ve  bu sayede instagram hesabınıza uzun vadede organik bir kitle edinebilirsiniz.
Kesinlikle Şifre İstemiyoruz!

10.000'e Kadar Türk Aktif Otomatik Etkileşim Hizmeti Verilmektedir. Teklif almak için lütfen Mesaj Gönderiniz.

Bilgilendirme; Bu hizmetin temel amacı etkileşim sayısını görüntü olarak arttırmak değildir, asıl amacı paylaşımlarınızın keşfet gibi ekranlarda daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktır. Düzenli ve doğru ilerlendiği zaman size organik bir kitle kazandırır.

Sitemizde devam eden bakım çalışmalarından dolayı bazı işlemlerde sorun yaşayabilirsiniz. En kısa zamanda çalışmalarımızı tamamlayıp hizmet vermeye daha kaliteli bir şekilde devam edeceğiz.
ilansat.com